Kalender eriliste hetkedega mööduvast aastast

Kalender sobib suurepäraselt ka kinkimiseks – vanaemal oleks kindlalt rõõm kauni kalendri üle. Teine hea mõte on fotoraamat, kuhu saad lisaks fotodele ka oma mälestused kirjutada.  Veebikauplus toodete seas on nii seina- kui ka lauakalendrid, kalendrid eridisainiga. Valik on üüratu, aga enamus kalendrid ja fotoraamatud on sel nädalal kampaaniahinnaga!

Kas Sina juba oled teadlik, et fototapeet on taas popp? Sul on võimalik printida fototapeediks foto pereliikmetest, lemmikloomast või autost. Kui aga arvad, et see pole Sulle, siis näiteks seinakleebised teevad seina stiilsemaks.  Kujunda ise endale kleebised meie veebilehel!

Kvaliteetne bakalaureuse töö köitmine on viimane, kuid eriti tähtis osa diplomitöö valmimisel. Ei ole vaja riskida valmis diplomitööga ning teosta köitmine korraliku teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ning visiitkaartide trükkimine on praegu allahindlusega. Kui aga Sul veel puudub oma visiitkaart siis praegu on hea aeg selle loomiseks!

Fotolõuend – uus trend!

Fotolõuend on riidest materjal, millele on prinditud foto. Lõuendile saab printida endale sobiva foto. Fotolõuend on täpselt nagu oleks tegemist ehtsa maaliga.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte- https://www.picturehappy.ee/et/wrapping/.

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud võistkonnad. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *