SUUR HINNASULA KÕIKIDELE FOTOTOODETELE

Kas Sina oled kunagi mõtisklenud, mida võiks valmistada fotode abil? Meie ettevõttest on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ja loomulikult traditsiooniline fotode trükkimine sobilikus suuruses.
PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER
Kas sel suvehooajal on olnud oodatust rohkem seiklusi? Siis on vist ka kogunenud vahvaid fotosid! Haara võimalusest kinni, sest fotode trükkimine meie juures on kõige kiirem! Kui aga sooviksid kõik fotod kaante vahele saada, siis on hea lahendus soetada kohe fotoalbum või fotoraamat. Taolist raamatut on mõne aja pärast ikka väga meeldiv vaadata! Fotoalbum ning fotoraamat on lisaks ideaalne kingiidee näiteks emale. Kui aga soovid, et lisaks fotodele oleks laual ka lisainfot kuupäevade kohta, siis meie juures on võimalik luua ka kalender. Kalendrid on samuti armas kingitus igaühele, eriti sõbrale- picturehappy.ee.

KODU HUBASEMAKS – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND
Fototapeet ei aegu kunagi, kui jäädvustad seina ilusa ja enda jaoks olulise pildi. Fototapeedile võid trükkida kõike mida soovid – loodukaunitest kohtadest, enda või lähedaste pilti, lemmikloomast või mõnest ägedast kangelasest – sest kui foto meeldib Sulle väga, ei tüdine sa sellest nii kiiresti! Mõõtude poolest väiksem, kuid samamoodi hea asendusvõimalus fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend on kvaliteetselt trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend on stiilne disanielement ruumi seinale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE
Kuulsust on viimaste aastastega kogunud t-särkide trükk. Kui varem oli trükk riietele levinud ainult spordimeeskondade seas, siis praeguseks teevad seda kõik kes soovivad, et miski seljas neid samastaks. Miks mitte välja mõelda lahedad särgid või pusad enda ja sõprade jaoks ning minna koos üritusele?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST
Meie ettevõttest on samuti võimalik osta ka palju teisi tooteid, mida igal ettevõttel vaja võiks minna. Valikus on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ning ka köitmine. Visiitkaartide trükkimine meie ettevõttes on palju lihtsam kui see alguses tunduda võib – küsi meilt nõu ja me juhendame sind. Seinakleebised on valikus erinevat mõõtu ning erisugustest materjalidest. Kleebised saad kleepida peaaegu igale pinnale kuid väga tähtis on see enne välja mõelda, millisel täpsemalt tahaksid neid kasutada ning soetada need samuti siis õigest materjalist. Pealegi on üks teenustest, mida meie juures teha saab – köitmine! Köitmine on kiire ja odav nendele, kes peavad oluliseks oma lõputööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *