KUUM HINNASULA PALJUDELE FOTOTOODETELE

Kas Sina oled mõelnud, mida võiks valmistada piltidega? Meilt on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ja ka traditsiooniline fotode trükkimine vajalikus mõõdus.

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Käesolev suvi on olnud väga soe ning arvatavasti täis seiklusi. Kui on vahvad olukorrad, siis on ka hulganisti ilusaid hetki mida jäädvustada.  Fotode trükkimine meie kaupluses on soodsam kui kunagi varem.  Samuti pakume võimalust mugavalt veebikeskkonnas teha ka lõbus fotoalbum või fotoraamat oma fotodega. Nii on tore pärast meenutada, kui tore suvi see oli. Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on ikka armas kingitus enda sõpradele. Kui aga tahaksid, et lisaks fotomälestustele oleks seinal ka lisainfot kuupäevade kohta, siis meie juures on võimalik luua ka kalender.  Kalendrid on loomulikult armas kingitus igale sünnipäevalapsele, eriti sõbrale.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sulle on armsaks jäänud mõni mälestus, mida tahaksid imetleda iga päev, siis soeta seinale fototapeet. Fototapeedile võid trükkida kõike mida soovid – loodukaunitest kohtadest, enda või lähedaste pilti, lemmikloomadest või mõnest ägedast multikakangelasest – sest kui pilt meeldib Sulle väga, ei tüdine sa sellest nii pea! Pisem, kuid samuti efektiivne asendusvariant fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse kangale, mis loob mulje nagu see oleks maal.  Fotolõuend on kaunis kaunistus seina peale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Kuulsust on viimasel ajal kogunud t-särkide trükk. Kui enne oli trükk riietele aktuaalne ainuüksi spordimeeskondade seas, siis praegu saavad teha seda kõik kes soovivad, et riietus neid samastaks. Miks mitte välja mõelda lahedad särgid või pusad endale ja sõpradele ja minna koos üritusele?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk ei ole kaugeltki ainus teenus, mida meilt tellida saab. Valikus on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ja samuti köitmine. Visiitkaartide trükkimine meil on kordi lihtsam kui see alguses tunduda võib – küsi meilt nõu ja me saame juhendada sind. Seinakleebised on valikus erimõõtudes ja ka erinevast materjalist. Kleebised on suurepärased, kui plaanid oma tegemisi reklaamida mõnel üritusel või lihtsalt kleebid kleebised mõnele transpordivahendile – kasvõi traktorile! Kui aga oled õpinguid lõpetamas, siis mõistad hästi, kuidas kõige paremad mõtted tulevad kõige viimasel hetkel. Seepärast on köitmine meie kaupluses kiire ning mugav protsess!

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *