SUUR HINNASULA ENAMUS FOTOTOODETELE

Kindlasti ei ole tavainimene arutlenud, milliseid on võimalusi tänasel päeval fotode trükkimiseks.  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ja see pole kaugeltki veel kõik!

PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Käesolev suvi on olnud väga päikeseline ning kindlasti ka samuti põnev. Kui on vahvad sündmused, siis on ka hulganisti mälestusi mida meelde jätta.  Fotode tassidele trukkimine meie esinduses on odavam kui mujal.  Pealegi pakume võimalust kiirelt e-keskkonnas luua ka lõbus fotoalbum või fotoraamat oma piltidega. Nii saad hiljem meenutada, kui tore suvi see oli. Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on ikka tore kink enda sõpradele. Veel üks võimalus on luua kalender – saad ise välja valida millised fotod, millisesse kuusse lisad ja samuti märkida ka kõikide lähedaste tähtpäevad.  Ja loomulikult on kalendrid kontoriseinale sobilikud.

LISA KODULE MAITSEKUST  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet ei aegu kunagi, kui kleebid seina peale maitseka ning enda jaoks olulise foto. Fototapeedile võid trükkida ükskõik mida – kauneid kohti looduses, pilti endast või lähedastest, lemmikloomast või mõnest ägedast filmikangelasest – sest kui pilt meeldib Sulle väga, ei tüdine sa sellest nii ruttu! Väiksem, kuid ikkagi hea asendusvõimalus fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse faktuursele materjalile, mis mis näeb välja nagu kaunis maal.  Fotolõuend on stiilne element seinale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning ka trükk riietele on viimaste aastatega muutunud aina levinumaks.  Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele muutunud käepäraseks ka sõpruskondade ja firmade seas.  Soeta ainulaadsed t-särgid enda lähedastele – nii leiate kiirelt kõik suuremal üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie firmast on samuti võimalik tellida ka palju teisi tooteid, mida edukal firmal vaja võiks minna.  Näiteks saame trükkida Sinu oma väljamõeldud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine meie juures on mitu korda lihtsam kui see alguses tundub – küsi meilt nõu ning me saame juhendada sind. Lisaks saab soetada ka seinakleebised, millele on kujundatud on kas firma logo või muu info.  Kleebised on võimalik kleepida igale pinnale kuid tähtis on see enne konkreetselt paika panna, millisel konkreetselt tahad neid kasutada ja soetada need samuti siis vastavast materjalist. Samuti on üks teenustest, mida meilt on võimalik tellida – köitmine! Köitmine on kiire ja taskukohane nendele, kes peavad oluliseks oma lõputööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *