Talleta ilusad mälestused ning loo üks lõbus kalender.

Kalender sobib perfektselt kellelegi kingina – isal oleks kahtlemata rõõm isikliku kalendri üle. Kindlasti ka fotoraamat on suurepärane kingitus – saad iga foto alla kirja panna tabav lause, et mälestus ehedam oleks.  Veebikauplus toodete seas on nii seina- kui ka lauakalendrid, kalendrid erimõõtudes. Kalendrivalik on üüratu, aga enamus kalendrid ja fotoraamatud on sel kuul soodushinnaga!

Kas Sina juba oled kuulnud, et fototapeet on uuesti moes? Miks mitte asetada läbi aegade kõige armsam pilt seinale, et seda iga hetk imetleda? Seinakleebised on aga loomulik täiendus ühte tooni seinale. Lisaks on valikus kleebised ka firmaautodele ja muudele esemetele, mida saad täitsa ise välja mõelda.

Kvaliteetne magistritöö köitmine on viimane, kuid vägagi oluline samm töö valmimisel. Hea hinnaga diplomitöö köitmine meil! Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on hetkel kampaaniahinnaga. Disaini äge visiitkaart – meie töötajad aitavad Sind vajadusel oma nõuannetega.

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on suurepärane idee, kuidas toale iseloomu lisada. Pildi võid välja valida ise ning selle seina panna. Osta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud võistkonnad.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Igasugune trükkimine riietetele, fotoraamatudtassidele, lõuenditele ja palju muud! Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *