Salvesta enda hetked ning loo üks vahva kalender.

Miks mitte kinkida kalender lastelaste piltidega oma vanaisale? Ka fotoraamat on tore kingitus – saad iga foto juurde lisada armas jutuke, et fotomälestus ehedam oleks.  Veebikauplus valikus on nii seina- kui ka lauakalendrid, kalendrid eridisainiga. Leiad kindla peale omale õige!

Tõeline hitt on sel aastal fototapeet!  Miks mitte asetada enda lemmik pilt seina peale, et seda päevast päeva vaadata? Kui aga see tundub Sinu jaoks liig, siis võib-olla seinakleebised teevad ruumi stiilsemaks.  Muuhulgas on olemas kleebised ka firmaautodele ning teist sorti masinatele, mida saad vajadusel ise välja mõelda.

Heakvaliteediline lõputöö köitmine on viimane, kuid vägagi oluline samm selle valmimisel. Hea hinnaga diplomitöö köitmine meil! Kas Sul hakkavad visiitkaardid otsa saama? Ülikiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie e-poes! Disaini uus visiitkaart – meie nõustajad on abik Sulle vajadusel oma soovitustega.

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on vahva variant, kuidas ruumile iseloomu lisada. Foto saab valida ise ning selle seina riputada. Soeta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. T-särkide trükkimine pole kunagi nii mugav olnud – vali särgi disain ja tekst internetis. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, kingikviitrid, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *