HOKIPOOD, KUST SAAD VAJALIKU VARUSTUSE

On õige moment ette valmistada tulevaseks hoki hooajaks. Tule kindlasti läbi ja avasta, millega rõõmustab Sind hokipood seekord. Oleme hokikaupade turgu Eestis juhtinud juba pikalt. Tahaksime headele huvilistele pakkuda vaid usaldusväärset kaubavalikut. Hooaja alguse puhul on meil ka häid pakkumisi – saa osa neist!

 

HEA KVALITEEDIGA VARUSTUS

 

Müüme varustust usaldusväärsetelt kaubamärkidelt, mis tagavad varustuse kvaliteedi. Meie varustuse seas on uisud, kepid, kaitsmed ning tarvikud – kõik, mida hokimänguks vajad. Oleme ette valmistanud ülevaate sellest, milline hoki varustus on meie kaupluses olemas.

https://hockeypoint.ee/

HOKIKEPID

 

Pakkumises on hokikepid nii väikestele kui suurtele. Otsingu abil vali vajalikud omadused ning tutvuda valikuga. Hokikeppide hind sõltub suures osas sellest, mis omadusi sa neis otsid.

Soeta endale hokikepp juba täna!

 

UISUD

 

Meie kaupluse tootevalikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Nii hoki kui ka iluuisutamise uisud on üsna mitmekülgses valikus ja mitmesuguste detailidega.  Jäähoki uisud on mõeldud nii meestele kui ka naistele. Iluuiskude puhule tootevalikus on uisud vaid naissugupoolele. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal oluliseim osa varustusest ja seega on tähtis, et uisud oleks kvaliteetsed ja vastupidavad. Pealekauba on võimalik kaasa muretseda ka laias valikus mitmesuguseid, sh uisukotid, terad ja terahoidjad.

 

RIIETUS

 

Riietuse lehe all leidub nii suvist kui talvist riietust. Nokamütsid on olnud väga populaarsed meie püsiklientide hulgas. Kaubavalikusse olema juurde pannud kõik lahedamad firmad, seetõttu mütsid on väga kenad. Soeta enda jaoks sobilikke omadustega vägev müts!

 

Teine kuum kaup on hokisärgid. Valik on väga lai, aga kõik hokitooted on ainult usaldusväärsetelt partneritelt. Soeta heakvaliteedilised ning hingavad särgid trennides käimiseks või vägeva joonistuse või moeka logoga hokisärk, mida selga panna vabal ajal.

 

TULE ŠOPPAMA!

 

Oleme hokivarustuse edasimüümisega tegelenud üle kahekümne aasta, teame täpselt kui suure kaaluga on hokivarustuse kvaliteet. Kui tahaksid soetada varustust garantiiga – vali meie hoki pood. Vajadusel nõustame ka kõige õigema hokivarustuse leidmisel.  Saame aru, et erinevate asjade puhul – hoki uisud või hokikepid – peensusi on rohkelt ning ei olegi võimalik alati kõike teada.  Vaata internetipoodi või tule kohale!

Mida veel soovida kui uut varustust algavaks hooajaks?

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *