HOKIPOOD, KUST LEIAD PARIMA HOKIVARUSTUSE

Ole valmis – kaasahaarav aeg on taas algamas! Tule kindlasti läbi ja avasta, millega kostitab Sind hokipood seekord. Oleme hokitarvete turgu Eestis juhtinud juba pikalt. Tahame headele ostjatele pakkuda ainult kvaliteetset kaubavalikut. Kaupluses on väga lai valik erinevaid temaatilisi asju – sisene veebikeskkonda ja uudista kohe!

TURVALINE VARUSTUS

 

Teeme koostööd suuremate kaubamärkidega, mis tagavad kauba garantiid. Kaupluse kaupade seas on uisud, kepid, riided ning aksessuaarid – kõik, mida jää peal vajada võiksid. Allpool on täpsem ülevaade sellest, milline hoki varustus on meie e-kaupluses müügil.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/uisud

HOKIKEPID

 

Erisuuruses hokikepid – suurte ja väikeste hoki kepid ja nende aksessuaarid. Saad valida hokikepi nii värvi, kui ka kaubamärgi järgi. Kui soovid rohkem infot selle kohta, millest koosneb hokikeppide hind, siis meie meeskond seletab.

Leia endale hoki kepp juba täna!

 

UISUD

 

Meie kaupluse tootevalikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Nii hoki kui ka iluuisutamise uisud on päris mitmekülgses valikus ja erisuguste nüanssidega.   Jäähoki uisud asuvad kategooria all. Otsingu abil on võimalik mängida uiskude varustatavusega ning valida just see kõige sobilikum. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal oluliseim osa varustusest ja sellepärast on tähtis, et uisud oleks mugavad ja vastupidavad.  Kauplusest leiad ka kõikvõimalikud aksessuaarida, mida uiskude kasutamisel vaja oleks.

 

RIIETUS

 

Eriliselt moodsad riided talviseks ja suviseks ajaks. Nokamütsid on olnud väga kütkestavad meie sportlaste hulgas. Mütsid on pesapalli tüüpi. Filtri abil saad teha valiku nii suuruse, värvi kui ka kaubamärgi järgi.

 

Teine populaarne riietusese on hokisärgid. Valik on jällegi lai, aga kõik hokikaubad on vaid parimatelt partneritelt. Soeta kvaliteetsed ning kerged spordisärgid trenni jaoks või vägeva joonistuse või moeka logoga hokisärk, mida kanda muul ajal.

 

TULE ŠOPPAMA!

 

Tegutsedes pikalt varustuse edasimüügiga, teame täpselt kui oluline on varustuse kvaliteet. Oleme hoki pood, kus kõikidel toodetel on olemas garantii. Toetame sind vajaliku infoga, et leiaksid endale sobivaima asja. Teame, et erinevate asjade puhul – hoki uisud või hokikepid – detaile on rohkelt ning ei saagi kõigega kursis olla.  Peale seda leiate meie juurest ka kõige populaarsemad tooted.

Alusta uut hooaega uue varustusega

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *