PARIMA KAUBAVALIKUGA HOKIPOOD

On viimane moment ette valmistada tulevaseks jäähoki sessooniks. Tule ja vaata, milliste toodetega kostitab Sind hokipood algaval sessoonil. Oleme hokitarvete turgu Eestis juhtinud juba pikalt. Tahame enda ostjatele pakkuda ainult kvaliteetset kaupa. Hokihooaja alguse puhul on meil ka sooduspakkumisi – saa osa neist!

 

TURVALINE VARUSTUS

 

Müüme varustust usaldusväärsetelt kaubamärkidelt, mis tagavad kauba garantii. Kaupluse toodete sisse kuuluvad uisud, kepid, kaitsmed ja tarvikud – kõik, mis vähegi hoki mänguga seostub. Edasi lugedes saate paremini aimu, milline hoki varustus on meie internetikaupluses olemas.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/kaitsed

 

HOKIKEPID

 

Erisuurusega hokikepid – kõikidele vanusegruppidele hoki kepid ja nende aksessuaarid. Saad valida hokikepi vastaval enda soovidele – lemmik bränd ja värv. Kui sooviksid põhjalikumat informatsiooni selle kohta, kuidas määratakse hokikeppide hind, siis võta julgelt meie meeskonnaga ühendust.

Leia endale hokikepp juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – kõiki uiske pakume erisuurustest ja ainult parimatelt kaubamärkidelt. Jäähoki uisud on valikus nais- ja meessportlastele. Iluuiskude puhule tootevalikus on uisud vaid naistele. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal kõige olulisem osa varustusest ja seega on põhiline, et need oleks mugavad ja vastupidavad.  E-poes leiad ka igasugused aksessuaarida, mida spordialal vaja võiks minna.

 

RIIETUS

 

Riietuse rubriigi all leidub nii suvist kui talvist riietust. Nokamütsid on olnud väga kütkestavad meie sportlaste hulgas. Tootevalikusse olema lisanud kõik suuremad kaubamärgid, sellepärast mütsid on eriti moekad. Filtri abiga saad otsustada nii suuruse, värvi kui ka firma järgi.

 

Teine populaarne toode on hokisärgid. Tootevalik on väga lai, aga kõik hokikaubad on ainult usaldusväärsetelt koostööpartneritelt. Leia heakvaliteedilised ja niiskuskaitsega särgid trennides käimiseks või laheda joonistuse või stiilse logoga hokisärk, mida kanda trennivälisel ajal.

 

TULE OSTLEMA!

 

Tegutsedes pikalt varustuse edasimüügiga, teame täpselt kui tähtis on hokivarustuse kvaliteet. Oleme hoki pood, kus kõikidel toodetel on olemas garantii. Abistame sind vajaliku infoga, et leiaksid endale sobivaima asja. Teame, et eriasjade puhul – hoki uisud või hokikepid – peensusi on arvukalt ning ei olegi võimalik alati kõike teada.  Vaata veebipoodi või tule kohale!

Alusta uut hooaega uue varustusega

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *