SECOND-HAND-POE LEIAB NÜÜD KA INTERNETIST

Kellele ei meeldiks inimesed, kes on suutnud enda igapäevatarbimise muuta maksimaalselt keskkonnasõbralikuks? Toredad ostud vähekasutatud rõivaste kauplustest ja vanade riideesemete ümberõmblemine on nende välimuse muutnud tõepoolest unikaalseks. Vahest olete isegi mõnest vähekasutatud riiete poest paar eriti südamelähedaseks muutunud pakkumist oma garderoobi lisanud.

Nii mõnedki meist naudivad võimalust veeta mõni vaba hetk rõivapoodides erinevaid huvitavaid kostüüme proovides. Mõnda teist võivad rõivapoodide külluslik valik ja kliendid aga kurnata. Nii ostavadki paljud suure osa oma riidekapi sisust mugavalt veebist, kus valik on tõepoolest kordades suurem kui mistahes kaupluses. Kas olete aga kunagi internetist ostnud teisele ringile minevaid riideid?

Vähekantud riided netist

Tallinnas ja Pärnus tegutseva Kilomaxi poode on häid riideid armastavad kliendid hinnanud pikki aastaid(vaata lähemalt siit  – püksid meestele). Inglismaalt, Šveitsist, Itaaliast ja Hollandist valitud hea kvaliteediga, ilma kulumismärkideta kaup tuleb otse sealsetest riiete kogumise- ja sorteerimise punktidest.

Koroonakriisi jätkudes otsustas pood oma riiete klientidele pakkumiseks avada ka e-poe, kus kaubaga võib tutvuda fotode ning kirjelduste vahendusel. Kaupluses müüakse tuhandeid erinevaid riideid tuntud ja vähem tuntud brändidelt, nii et tühjade pihkudega ei jää keegi.

Veebilehel on teil nüüd mugav osta endale sobivad täiesti uued või vähekasutatud riided kodust väljumata. Tellimuse vormistamine toimub paari minutiga ning kaup jõuab peagi sobivasse pakiautomaati. Kui aga tellitud tooted mingil põhjusel teid ei rahulda, võib tellimuse ka tagastada.

Nagu tavalises kaupluses

Uus naiste- ja meesteriiete netipood sobib kõigile, kes hindavad moodi ja suurepärast kvaliteeti – valikus on tuntud kaubamärkide eksklusiivsed riided ja jalatsid, mis muudavad omaniku igas olukorras enesekindlaks.

Kasutajasõbralikus poes võivad meessoo esindajad tutvuda laia valiku mantlite, teksade, lühikeste pükste, ülikondade, bleiserite, sviitrite, spordirõivaste ja mitmete teiste riietega. Naistel on ostlemine ehk veelgi huvitavam, kuna valikus on ka kleidid, kardiganid, pluusid, retuusid, ööriided, aksessuaarid, jalanõud ja muu. Samuti leiab kauplusest riideid poistele, tüdrukutele ja beebidele.

Võite saada Kilomaxi veebipoega päris headeks partneriteks, kui vajate kauakestvaid rõivaid või jalatseid, olgu siis naistele, meestele või lastele. Lehte tasub avada tihti, et näha viimaseid sooduspakkumisi ja uusimaid kaupu.

Andke vähekantud riideesemetele uus võimalus, viies end kurssi värske ja professionaalse valiku meeste- ja naisteriiete ning jalatsitega aadressil www.e-kilomax.lv/et. Selleks, et kaunis välja näha, ei pea kulutama paljuaega ja raha!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *